Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tetovë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 15:57 Vetura  ·  Nissan  ·  Note  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Nissan Note 1.5 Disel

7 000 EUR

23 Shk 08:22 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Audi A6 2.7 TDI-ITNOO

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 07:26 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

MERCEDES BENZ VITO CDI -2011 EURO 5Svajcaria����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 16:23 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Mercedes-Benz  ·  Drug model  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

MERCEDES BENZ 316 BT SPRINTER

14 Shk 16:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mercedes GL 350 CDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 19:45 Vetura  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Smart ForTwo Cabrio

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Shk 09:25 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Vollan i branik so pragovi za bmw e60 facelift

3 000 MKD

10 Shk 09:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Vollan i zaden pranik so pragovi za bmw e60 Facelift

3 000 MKD

31 Jan 09:33 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Ford Fiesta 1.4 Tdci 2005

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 15:42 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

MERCEDES BENZ E 280 CDI -Registrirana

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 19:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Vollan,Branik za Bmw e60 facelift

4 000 MKD

06 Dhj 14:45 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Iihone 7 red 128

6 500 MKD

29 Nën 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Golf 6 GTD 2.0 170ps 2010 Dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 04:47 Makina dhe Inventarë  ·  Për zyrë  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mashina za spirali

9 000 MKD

21 Nën 19:17 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

BMW 3, f30, 320 SPORT

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 05:09 Të tjera  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Lule të gjalla

230 EUR

14 Nën 09:01 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

BMW 330 x drive

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 16:44 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

FORD TRANSIT CUSTOM-CITROEN JUMPER

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 23:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

iMac 27’ 2015,

500 EUR

05 Nën 23:10 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

iMac 2015 5K 27’

600 EUR

25 Tet 10:18 Makina dhe Inventarë  ·  Për restorane dhe kafene  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Te gjitha ne shitje Inventarë per Doner

4 500 EUR

14 Tet 13:30 Hapsirë afariste  ·  Industri dhe Puntori  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Se prodava/Se izdava

01 Tet 14:28 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

2 trosedi+2 fotelji

650 EUR

28 Sht 13:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mercedes Benz A Class

100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 17:52 Materiale për ndërtim  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Oprema za proizvodstvo na bekatoni

1 EUR

25 Sht 21:05 Auto sallon Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina korrëse  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

SIP TORNAD0 80

25 Sht 18:54 Të tjera  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Market

12 Sht 08:06 Të tjera  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Poluprikolka kiper Langendorf 2006

08 Sht 15:40 Makina dhe Vegla  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Bezsumen kompresor

2 400 EUR

05 Sht 22:08 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Lokali jepet me qira

04 Sht 15:23 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

JCB 3cx

04 Sht 12:43 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Audi A6 2.0 103kw 140ps 4F 6C

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 10:45 Të tjera  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

moto 2 pesaro 49cc

975 EUR

18 Gush 00:56 Të tjera  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

moto 2 pesaro 49cc

975 EUR

15 Gush 15:45 Materiale për ndërtim  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

MREZA ZA FASADA AKCIJA 145g

02 Gush 15:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mercedes benz 2014

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 13:44 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

BMW X5

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 13:04 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Krevet i kolicka za bebe

100 EUR

12 Qer 11:27 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës  ·  MAN  ·  35.440  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Man Tga 35.440 8x4 2007

02 Qer 15:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Tetovë  ·  Zhelinë

Mercedes benz citan 109cdi

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione