Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Punë dhe biznes | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 15:57
Линк
Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prostor za reklama na fasaden zid

19 Pri 09:20
Линк
Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Електричари


Sot 15:34 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Farbanje na sekakov vid na mebel

1 EUR

Sot 14:55
Линк
Shitore Punë  ·  Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Нудиме работа

Sot 05:56 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prevoz i selidbi niz cela Makedonija

800 MKD Намалена цена

Sot 02:55 Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава Volkswagen Jettа 2.0 tdi 103kw

8 500 EUR

Sot 02:55 Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava magacin - deloven prostor od 360 m2

720 EUR / muaj

Dje 16:46 Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам/Изнајмувам магацин

50 000 EUR

Dje 15:56 Hapsirë afariste  ·  Zyra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Komletno nov stan, pogoden za deloven prostor

270 EUR / muaj

Dje 11:16 Shitore Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se izdava deloven objekt

19 Pri 17:24 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Laserski dolzinomeri Disto

5 700 MKD Намалена цена

19 Pri 17:23 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Makina dhe vegla industriale  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

GPS South Galaxy G3

4 000 EUR

19 Pri 17:22 Shitore Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Totalna stanica Geo-Max ZOOM 50 2”

6 550 EUR

19 Pri 12:33 Hapsirë afariste  ·  Industri dhe Puntori  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Deloven prostor 650m2 so plac 922m2

585 000 EUR

Online
19 Pri 11:58
Линк
Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON 070483719

1 EUR

19 Pri 09:20
Линк
Punë  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Електричари

19 Pri 08:39 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

prostor za zabavi , proslavi , rodendeni i nastani

1 MKD

Online
18 Pri 18:55 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se baraat bravar i pomosnik bravar

18 Pri 14:32 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Rent a car D&D

25 EUR Намалена цена

18 Pri 12:06 Shitore Punë  ·  Restorante/Bare dhe Shitore  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara kelner/ka

18 Pri 03:49 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

БИЗНИС ЦРНИЧЕ

200 EUR / muaj

17 Pri 16:07 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

RUSENJE BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON

1 EUR

17 Pri 10:10 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Elektrika,Електро услуги

1 EUR

17 Pri 09:05 Shitore Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

MAGACINSKI PROSTOR SO KANCELARII VO CEMENTARA

2 900 EUR / muaj

16 Pri 14:40 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Rusenje busenje secenje armiran beton

1 EUR

16 Pri 11:11 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Potrebna e zena za pomos na staro lice

15 Pri 13:47 Shërbime  ·  Transporti dhe Gërmimi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prevoz transport selidbi rabotnici

15 Pri 09:39 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Moleraj, krecenje, moler

14 Pri 15:57 Shitore Shërbime  ·  Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prostor za reklama na fasaden zid

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione