Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.


03 Pri 19:07 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Karposh

Plockari,Elektricari,Bravari,Fasaderi.

03 Pri 13:56 Punë jashtë vendit  ·  Veles

Se nudi rabota za Berber

26 Mar 16:07 Punë jashtë vendit  ·  Gostivar

Baram pizza majstor za rabota vo Hrvatska

1 800 EUR

26 Mar 16:07 Punë jashtë vendit  ·  Gostivar

Baram pizza majstor za rabota vo Hrvatska

1 800 EUR

23 Mar 10:12 Punë jashtë vendit  ·  Strugë

Rabota vo stranstvo

21 Mar 09:53 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Taxi Taksist za rabota na Malta

07 Mar 00:04 Punë jashtë vendit  ·  Kumanovë

Parfeum Versace Eros

06 Mar 20:41 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Centar

Se bara sobarka za rabota vo Grcija

05 Mar 11:27 Punë jashtë vendit  ·  Gostivar

RABOTA VO HRVATSKA

28 Shk 14:57 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

MAGACIONER VO GERMANIJA SO EU PASOS

22 Shk 18:36 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Rabota vo Hrvatska Sobarki-Higienicarki

11 Shk 22:17 Punë jashtë vendit  ·  Shkup

Se bara osoba za nega vo Berlin

11 Shk 18:37 Punë jashtë vendit  ·  Tetovë

ELEKTRICAR

09 Shk 13:07 Punë jashtë vendit  ·  Shkup

Шофер на комбе за во Англија

2 500 EUR

31 Jan 23:01 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Centar

RABOTA VO HRVATSKA

02 Jan 01:38 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Sofer na Kamion Vo Eu

21 Dhj 18:58 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Karposh

Potrebni se tele monteri/instalateri za vo Norveska.

4 000 MKD

23 Nën 22:54 Punë jashtë vendit  ·  Shkup

Zavaruvac, bravar

14 Nën 13:33 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Magacioner vo Germanija so EU pasos

02 Tet 21:58 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara sofer na kamion

02 Tet 21:30 Punë jashtë vendit  ·  Strugë

Majstori za renoviranje kuka

19 Sht 21:06 Punë jashtë vendit  ·  Manastir

Rabota vo Slovenija

19 Sht 18:56 Punë jashtë vendit  ·  Veles

Rabota na fasadi vo hrvatska

11 Sht 09:06 Punë jashtë vendit  ·  Strumicë

Rabota vo germanija

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione