Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Shërbime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.



Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Shërbime | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

22 Shk 17:50
Линк
Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Elektricar / Електричар

8 EUR


Sot 08:46 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stiropor fasadi so vrven kvalitet izvedba od gips knauf

26 Shk 07:20 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Fasadi od stiropor so vrven kvalitet izvedba od gips i knauf

22 Shk 17:50 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Elektricar / Електричар

8 EUR

15 Shk 20:16 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

molerski uslugi fasadi abrip

1 MKD

07 Shk 08:16 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Vodovodzija

11 MKD

24 Jan 21:32 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Plastificiran lim EXTRA CENA

240 MKD

17 Jan 13:22 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Skele iznajmuvanje

2 500 MKD

15 Jan 21:57 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Aluminski i KOVANI ogradi

30 EUR

28 Nën 07:26 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Aleks Kreativa

17 Nën 20:36 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Parno greenje

1 000 MKD

27 Sht 01:36 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Fasader

24 Sht 12:52 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stiroporni termo izolacioni fasadi so VRVEN KVALITET

1 EUR

19 Sht 08:01 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Stiropor fasadi so vrven kvalitet izvedba od gips i knauf

18 Gush 21:56 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Dejan haus majstor

29 Korr 20:00 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Moleraj

24 Korr 09:57 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Hauz majstor

25 Qer 17:03 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Градежни работи /Gradezni raboti

1 EUR

04 Qer 14:35 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Водоводџиски услуги

15 Maj 13:48 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Molerajski uslugi

12 Maj 16:44 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Montaza na laminat

12 Maj 16:40 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Krecenje i montaza na gips karton evtino brzo i efikasno

12 Maj 08:16 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Krecenje montaza na gips gletovnaje

19 Pri 21:05 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Moler

14 Pri 10:59 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Електро ормари изработувам

04 Pri 15:41 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Gradezno zanatski raboti

18 Mar 11:59 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Molerisuvanje

100 MKD

26 Shk 11:56 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Haus majstorski uslugi

13 Shk 23:41 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Moleraj

05 Shk 18:29 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Хаус мајстор

05 Shk 18:29 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Hausmajstor

31 Jan 12:31 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Otpusuvanje kanalizacija

1 500 MKD

20 Jan 09:55 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Podvizni tendi od platno

30 Dhj 14:44 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Uslugi

24 Dhj 14:32 Zejtarë/Artizanate  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Gradezni raboti

1 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.



Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.



Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.



Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!



Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mk



Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shërbime | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.



Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.



Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!



Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione