Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Работа и бизнис | Услуги | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Услуги,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Услуги | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 11:22 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Otpusuvanje na odvod

10 апр. 14:19 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stiropor fasadi so vrven kvalitet izvedba od gips knauf

29 мар. 07:23 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stiropor fasadi so vrven kvalitet izvedba od gips i knauf

27 мар. 11:30 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Otpusuvanje na kujni i kupatila

23 мар. 17:33 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fasadi od stiropor so vrven kvalitet izvedba od gips i knauf

22 фев. 17:50 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Elektricar / Електричар

8 ЕУР

15 фев. 20:16 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

molerski uslugi fasadi abrip

1 МКД

07 фев. 08:16 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Vodovodzija

11 МКД

24 јан. 21:32 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Plastificiran lim EXTRA CENA

240 МКД

17 јан. 13:22 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Skele iznajmuvanje

2 500 МКД

15 јан. 21:57 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Aluminski i KOVANI ogradi

30 ЕУР

28 ноем. 07:26 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Aleks Kreativa

17 ноем. 20:36 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Parno greenje

1 000 МКД

27 септ. 01:36 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Fasader

24 септ. 12:52 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Stiroporni termo izolacioni fasadi so VRVEN KVALITET

1 ЕУР

18 авг. 21:56 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Dejan haus majstor

29 јул. 20:00 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Moleraj

24 јул. 09:57 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hauz majstor

25 јун. 17:03 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Градежни работи /Gradezni raboti

1 ЕУР

15 мај 13:48 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Molerajski uslugi

12 мај 16:44 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Montaza na laminat

12 мај 16:40 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Krecenje i montaza na gips karton evtino brzo i efikasno

12 мај 08:16 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Krecenje montaza na gips gletovnaje

19 апр. 21:05 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Moler

14 апр. 10:59 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Електро ормари изработувам

04 апр. 15:41 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Gradezno zanatski raboti

18 мар. 11:59 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Molerisuvanje

100 МКД

26 фев. 11:56 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Haus majstorski uslugi

13 фев. 23:41 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Moleraj

05 фев. 18:29 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Хаус мајстор

05 фев. 18:29 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hausmajstor

31 јан. 12:31 Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Otpusuvanje kanalizacija

1 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Услуги на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Услуги | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации