Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Shtëpi dhe familje | Materiale për ndërtim | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Materiale për ndërtim , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Materiale për ndërtim | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Shk 00:14 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Polovni cigli tuli brick

8 MKD

31 Tet 09:28 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kuki za Tovar

25 Tet 10:15 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

izrabotka

54 EUR

15 Sht 15:05 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mermerni plocki

08 Sht 20:33 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Panel

15 Korr 11:46 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

ПВЦ прозори и врати

250 EUR

12 Qer 17:32 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Aluminiumski prozori

20 000 MKD

29 Mar 08:52 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Betonski stolbovi

9 000 MKD Намалена цена

26 Mar 22:16 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Кујни - ламинам

11 Mar 21:24 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Kadroni 4 cm x 5 cm

120 MKD

16 Jan 16:51 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Sobni vrati so kasi

04 Jan 05:39 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Lizgacka garazna vrata

70 EUR Намалена цена

30 Dhj 12:58 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Gradezni materijali

22 Dhj 19:44 Shitore Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Betonski sahti

100 MKD

03 Dhj 15:20 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

gradezni materijali

17 Sht 18:22 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

gradezni materijali

31 Gush 16:46 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

5 метарски Чатми

31 Gush 16:43 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

5 метарски Чатми

12 Gush 12:34 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tervol +100 kvadrati

3 000 MKD

27 Korr 14:44 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stari vrati

25 Korr 22:38 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам паркет

16 Korr 10:43 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam cigli 33 x 25 x 12 po 25 mkd

25 MKD

22 Qer 12:21 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Keramidi polovni

10 Qer 23:39 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tipli za stiropor fasada 25 cm

10 MKD

04 Qer 18:32 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodavam stiropor

200 MKD

03 Qer 01:40 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Talpi za skele za fasada

01 Qer 23:22 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Talpi za skele za fasada

28 Pri 23:58 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Stakleni cigli

2 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Materiale për ndërtim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Materiale për ndërtim | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione