Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на нови и користени маси и столици

Одличен избор на квалитетни маси и столови по најдобри цени на пазарот. Се продаваат маси и столици за трпезарии, канцеларии, градини и сл. Доколку Ви е потребна нова маса или нови столови разгледајте ги Пазар3 огласите. Доколку пак продавате маси и столици регистрирајте оглас веднаш!

Вчера 17:55 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Masa

4 000 МКД Намалена цена

26 мај 21:36 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Okrugla masa

10 000 МКД

26 мај 12:10 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Masi IKEA - kako novi

25 мај 13:48 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Бутел

Trepezariska Masa -Drvena

9 000 МКД

23 мај 08:57 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trpezariska masa

18 000 МКД

14 мај 11:15 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mebel

30 000 МКД

23 мај 06:40 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Klub masa so staklo

3 000 МКД

22 мај 20:15 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Trpezarska masa

1 000 МКД

21 мај 14:40 Маси и Столици  ·  Гостивар

Stolcinja

1 ЕУР

21 мај 11:35 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Klub masa so staklo

3 000 МКД

16 мај 14:16 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Skoro novi stolici

1 000 МКД

15 мај 20:32 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Masi IKEA - kako novi

14 мај 21:55 Маси и Столици  ·  Охрид

Trpezariska masa

8 000 МКД

14 мај 18:26 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Бутел

МЕБЕЛ ЗА ПРОДАЖБА

600 ЕУР

14 мај 11:00 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam terpezariska masa

1 МКД

13 мај 13:34 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

НОВИ КОЖЕНИ канцелариски столици

9 500 МКД

12 мај 10:39 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава мебел

1 000 МКД

12 мај 07:35 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Скопје

Drveni klupi za sedenje

11 мај 17:56 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава мебел

1 000 МКД

10 мај 09:26 Маси и Столици  ·  Охрид

Masa i stolici [kovano zelezo]

250 ЕУР

06 мај 11:41 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Kancelariski stolici

4 000 МКД

06 мај 05:04 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Masa i 6 stolici

20 000 МКД

05 мај 19:51 Маси и Столици  ·  Кичево

Inventar od restoran.

02 мај 16:48 Маси и Столици  ·  Пробиштип

Se prodavaat

02 мај 16:47 Маси и Столици  ·  Кочани

Drvena trpezariska masa

7 000 МКД

30 апр. 20:07 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Masi

30 апр. 19:12 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

Маси

30 апр. 13:38 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Центар

ITNO SE PRODAVAAT 3 STOLICI

9 000 МКД

30 апр. 12:25 Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Сиви столици

Широка палета на производи, маси и столици за Вашата трпезарија, канцеларија или Вашиот двор. Погледнете ги Пазар3 огласите за продажба на маси и столици.Трпезариски маси и столици


Опремете ја Вашата трпезарија со квалитетни и модерни трпезариски маси и столици. Нови или половни маси и столови по одлични цени. Дрвени маси, маси со метални ногарки, маси со плоча од стакло, гранит или дрвени маси, маси со различни димензии и бои. Тука ќе сретнете и многу огласи за изработка на маси со димензија и материјал по Ваша желба. Понудата на столици е исто така многу голема. Се продаваат тапацирани столици, столици од дрво, ковани столови, итн.Маси и столици за двор


Во оваа категорија на Пазар3 се продаваат и маси и столици за во двор.


Опремете ја Вашата градина со метални маси и столици, пластични или дрвени маси и столици. Продажба на секаков вид на нови или користени маси и столици за во двор на Пазар3.мкМаси, столици и гарнитури за тераса


Покрај маси и столици за во двор, се продаваат и маси, столици и гарнитури за тераса. Користен мебел за тераса по пристапни цени, или изработка на маси, столици и гарнитури за тераса по Ваш избор на боја, материјал и димензии.Канцелариски маси и столови


Во оваа категорија на Пазар3 ќе сретнете и огласи за продажба на канцелариски маси и канцелариски столици.


Половна столица за компјутер, нови канцелариски столови со мрежеста облога, школски столици и др.Купувате и продавајте на Пазар3 - брзо, лесно и едноставно!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации