Оглас од претпријатие Објавени: апр. 08 2024 04:07

Kuka vo Przava Bavca vo Tetovo

ЕУР

Објавени: апр. 08 04:07
Прегледи: 225
◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo Przhava Bavca vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: Po+P+1+Pk
▪️ Plac: 417m2
▪️ Dvorno mesto: 299m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 360m2
▪️ Na kat: 88m2
_______________

Cena:
➧349.999€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +389 70381888
📞 +389 71365555
📧 [email protected]
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации