Оглас од претпријатие Објавени: апр. 09 2024 12:30

Plac vo Dolno Sonje 7000m2 vo gradezen reon

ЕУР

Објавени: апр. 09 12:30
Прегледи: 152
Се продава плац во Долно Соње во близина на каменоломот 7000 м2 во градежен реон . Може да послужи и за поставување на фотоволтаици. Со чиста документација.Пристап на асфалтен пат,со струја и вода.
Цена 8 е/м2
ШИФРА 24865

Za da ja vidite cela nasa ponuda odete na sledniot link www.pazar3.mk/HouseImperial1 ili www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации