Оглас од претпријатие Објавени: јул. 02 2024 02:54

Namesten duplex stan vo K Voda 112m2 so 2 spalni

ЕУР

Објавени: јул. 02 02:54
Прегледи: 18
Се продава наместен дуплекс стан во Кисела Вода кај стара рампа 112м2 на 5/6 кат со лифт и парно,(85м2- прво ниво дневна со кујна и терпезарија,две тераси,2 спални соби и купатило и второ ниво 27м2 - галерија и купатило)
-реновиран
-ориентација ј/и
Шифра 25180
za pogolema ponuda na stanovi posetete ja nasata web strana www.houseimperial.com
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации