Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Paneli

4 000 МКД

Се продава од: Zorica 09 окт. 11:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
AEG
Модел
Drug model
Prodavam dva paneli marka AEG od 3 KW zaedno so drzaci za na zid. Koristeni se 2-3 godini Cena za eden 4000 den ili za dvata 7000 den
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации