Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Vivax , 3
AEG , 18
Beko , 4
Bosch , 2
Gorenje , 4
LG , 2
Neo , 5
Samsung , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 фев. 15:24 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Thermor  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Panelka za greenje

100 ЕУР

28 ноем. 12:25 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

TERMOPECKA AEG OD 6KW

2 200 МКД Намалена цена

19 ноем. 20:45 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Klima Favorit 2.5 Obicna

4 000 МКД

19 окт. 18:53 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Koper  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Pecka na pelet 17kw

55 000 МКД

24 авг. 16:30 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Termo pecka 4.5

3 000 МКД

08 авг. 15:09 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Pecka na peleti

27 000 МКД

02 авг. 13:48 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kamin gusen

15 000 МКД

31 јул. 11:45 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Dve termo pecki

6 000 МКД

21 јул. 12:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Печка

4 000 МКД

19 апр. 21:32 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Termo pecka

3 000 МКД

06 ноем. 13:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodavat

28 авг. 18:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Klima Favorit

7 500 МКД

15 авг. 11:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Termopecka CER, 4,5

3 000 МКД

15 авг. 00:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Termo Pecka 4,4 nova

3 000 МКД

15 авг. 00:40 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Termo Pecka 4,4 nova

3 000 МКД

14 авг. 12:54 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Termo pecka CER nova, 4,5

3 000 МКД

07 јун. 14:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Polovna klima Neo 3.5

100 ЕУР

22 мај 17:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Продавам климатизер лг

10 000 МКД

14 мар. 22:39 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Termo pecka 6kw

2 200 МКД

16 фев. 08:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Grejaci za radijatori

23 дек. 22:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  MK SISTEM  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Termo pecka

6 000 МКД

28 ноем. 12:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Vivax klima

24 ноем. 09:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kamin za greenje

12 000 МКД

22 ноем. 20:12 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Algreta  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Greaci za radijatori

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации