Објавени: мај 04 2022 03:49

Termo Pecka AEG 6KW

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 04 03:49
Прегледи: 15
Prodavam Termo Pecka AEG 6KW vo odlicna sostojba bez nikakva maka koristi trofazna struja
Kontaktirajte vo Whatsapp ili Viber 004915256081824
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
15
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации