Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 апр. 17:01 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Se prodava self frizider i frizider

1 МКД

16 мар. 18:07 Друго  ·  Гостивар

Se prodava Tush Kabina 90x90

26 фев. 18:00 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Electrolux Frizider so Komora

9 990 МКД

22 јан. 21:53 Друго  ·  Гостивар

shtepi ne shitje

27 ноем. 17:07 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Kotel na peleti

1 000 ЕУР

23 ноем. 21:25 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Ладилник

1 800 ЕУР

08 ноем. 18:42 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Гостивар

Alfa TERM 20

61 500 МКД

05 ноем. 23:13 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Гостивар

Sporet Alfa Plam

130 ЕУР

05 ноем. 22:41 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Indesit  ·  Гостивар

Otvoren self frizider

1 ЕУР

03 ноем. 21:34 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Otvoren self frizider

1 ЕУР

10 окт. 14:57 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Гостивар

Alfa Plam 20

400 ЕУР

08 септ. 00:26 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Blomberg  ·  Гостивар

Kako novi

1 000 ЕУР

30 авг. 11:01 Друго  ·  Гостивар

Elektronska vaga

6 500 МКД

27 авг. 22:24 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Гостивар

Klima Fonko

50 ЕУР

21 авг. 16:23 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Shporet per parno

900 ЕУР

18 авг. 21:58 Друго  ·  Гостивар

Simran SMF-200 Step Down Voltage Converter

1 000 МКД

15 авг. 10:17 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Гостивар

Alfa Plam 90

600 ЕУР

05 авг. 16:59 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

SE PRODAVA TERMO 6 KW

25 јун. 01:42 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

SweeVa 2000

150 ЕУР

04 јун. 14:35 Друго  ·  Гостивар

Vitrini

03 јун. 17:22 Друго  ·  Гостивар

SHITET VITRINI

30 мар. 18:47 Друго  ·  Гостивар

Ultrazvucna kada 3,5L i printer kopir

01 фев. 20:16 Шпорети и Микробранови печки  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Гостивар

BEKO SHPORET

50 ЕУР

23 јан. 12:46 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Masina za perenje

10 000 МКД

26 дек. 20:50 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Nov sporet

200 ЕУР

13 дек. 13:20 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Frizider vo dobra sostojba

300 ЕУР

08 дек. 15:34 Шпорети и Микробранови печки  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Гостивар

Elektricen sporet

350 ЕУР

26 ноем. 16:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  ST  ·  Гостивар

Klima ST

15 ноем. 13:34 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Гостивар

Alfa plam 90H sporet

350 ЕУР

05 ноем. 10:52 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Frizider

05 ноем. 10:52 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Frizider

04 ноем. 00:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Гостивар

klimi

26 окт. 15:34 Друго  ·  Гостивар

Eletronska vaga i Mlin za kafe

200 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации