Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Гостивар

AEG , 2
Beko , 1
Gorenje , 2
Neo , 2
Samsung , 3

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 ноем. 17:07 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Kotel na peleti

1 000 ЕУР

27 авг. 22:24 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Гостивар

Klima Fonko

50 ЕУР

21 авг. 16:23 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Shporet per parno

900 ЕУР

05 авг. 16:59 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

SE PRODAVA TERMO 6 KW

26 ноем. 16:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  ST  ·  Гостивар

Klima ST

04 ноем. 00:43 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Гостивар

klimi

17 јун. 18:41 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Midea  ·  Гостивар

Toplinska pumpa 16 KW

3 500 ЕУР

04 мај 03:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Гостивар

Termo Pecka AEG 6KW

80 ЕУР Намалена цена

30 јан. 12:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Гостивар

Klima Fuego

25 000 МКД

30 ноем. 14:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Sporet na drva

500 ЕУР

06 окт. 20:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Pecka na peleti 29kw

1 200 ЕУР

03 окт. 18:50 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Kamin na drva

300 ЕУР

09 септ. 08:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Гостивар

Termo pecka 6ka

3 000 МКД

04 јул. 12:18 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Wiessman pecka na drva

600 ЕУР

12 фев. 15:53 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Termo  ·  Гостивар

Kamin na drva za parno

12 јан. 13:33 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Airelec  ·  Гостивар

Kotel na nafta

350 ЕУР

03 јан. 09:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Shiten Radiatora

300 ЕУР

09 ноем. 15:37 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Гостивар

Termo pecka 6

5 000 МКД

25 окт. 13:07 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Гостивар

SE PRODAVA TERMO

14 окт. 19:20 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Amity  ·  Гостивар

Камин амити 2

10 000 МКД

04 окт. 21:58 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Airelec  ·  Гостивар

PELETİ

1 ЕУР

22 авг. 10:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

GREALICI

35 ЕУР

30 дек. 19:12 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

Kotel na navta

400 ЕУР

24 ноем. 15:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

KAMIN

8 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации