Објавени: дек. 15 2021 11:52

Termo akumulaciona pecka

МКД

Објавени: дек. 15 11:52
Прегледи: 12
продавам 4 термоакумулациони исправни печки,
3kw
4,5kw
6kw
6kw
цена по договор
тел за контакт
Дејан 071 218 982
Благоја 072 244 819
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072244819

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации