Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Vivax , 9
AEG , 19
Beko , 7
Bosch , 2
LG , 8
Neo , 7
Samsung , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


04 апр. 08:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Dalecinsko za klima

12 мар. 13:07 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Airelec  ·  Скопjе  ·  Центар

Panelks i kalolifer

16 фев. 15:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Termo pecki

12 фев. 21:24 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

prodavam termo pecka

17 јан. 14:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Kotel

01 јан. 11:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Klima 3,5kw

6 000 МКД

30 ноем. 19:18 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Klima

30 ноем. 17:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Algreta  ·  Скопjе  ·  Центар

Radijator so 12 rebra

6 000 МКД

07 ноем. 09:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

aeg 3.5kw 078300871

3 500 МКД

05 ноем. 23:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

termo aeg 078300871

3 500 МКД

05 ноем. 23:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

termo aeg 078300871

3 500 МКД

05 ноем. 23:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

termo aeg 078300871

3 500 МКД

19 окт. 09:13 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Vivax ACP-18CH50AEMI

34 000 МКД

24 септ. 10:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Скопjе  ·  Центар

Камин Alfa Plam

300 ЕУР

17 септ. 16:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Kluma ured neupotrebuvan

15 000 МКД

29 јул. 22:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Центар

VIVAX Portable Klima

12 000 МКД

20 мај 15:44 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam BEKO Uljan Radiator

2 700 МКД Намалена цена

31 мај 15:23 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Naftena pecka Preporod

3 000 МКД

05 мај 15:24 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Termo pecki

27 апр. 11:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Klima za ladenje

6 000 МКД

05 апр. 15:09 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Pecka na peleti Tukana 8kw

25 000 МКД

05 апр. 15:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Kotel na cvrsto gorivo

24 000 МКД

26 мар. 09:39 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава термо печка 6

2 000 МКД

16 дек. 14:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Panel grealka

1 000 МКД

15 ноем. 21:39 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Radijatori za prodazba

300 ЕУР

12 окт. 15:20 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Скопjе  ·  Центар

Klima ured

80 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации