Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 17:37 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava nov frizider Gorenje

18 000 МКД

05 апр. 15:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

ARISTON VELIS EVO 80

15 000 МКД

04 апр. 08:52 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Dalecinsko za klima

03 апр. 09:52 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Dyson Corrale

350 ЕУР

28 мар. 10:59 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

bojlerce za vo kujna

2 000 МКД

15 мар. 15:35 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Фотоепилатор-депилатор PHILIPS LUMEA BRI 977/00 неотвотрен

28 000 МКД

13 мар. 16:19 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  International  ·  Скопjе  ·  Центар

Замрзнувач Gorenje

6 000 МКД

12 мар. 13:07 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Airelec  ·  Скопjе  ·  Центар

Panelks i kalolifer

06 мар. 09:03 Фрижидери и Комори  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Frizider Samsung

300 ЕУР

26 фев. 10:40 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Кафемат PHILIPS EP 3241/50

450 ЕУР

26 фев. 10:34 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Прочистувач на воздух Zepter TherapyAir® iOn

550 ЕУР

25 фев. 00:18 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam pegla philips 800 denari

800 МКД

22 фев. 19:27 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Seprodava povolno

1 МКД

16 фев. 15:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Termo pecki

12 фев. 21:24 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

prodavam termo pecka

12 фев. 14:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava Philips Lumea Prestige

350 ЕУР

03 фев. 15:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

BOSCH TASSIMO Masina za kafe

3 000 МКД

02 фев. 10:17 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

BOSCH Tassimo coffee machine

3 000 МКД

21 јан. 13:30 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Електрична скара Delimano

1 290 МКД

17 јан. 14:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Kotel

13 јан. 17:20 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Sokovnik Philips HR1870 700W

4 500 МКД

11 јан. 12:57 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

elementi za kujna sadoper i boljerce

11 јан. 12:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

prodavam socuvani lezai i fotelji

01 јан. 11:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam Klima 3,5kw

6 000 МКД

14 дек. 10:51 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

TELEFUNKEN

5 000 МКД

30 ноем. 19:18 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Klima

30 ноем. 17:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Algreta  ·  Скопjе  ·  Центар

Radijator so 12 rebra

6 000 МКД

29 ноем. 15:48 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Прочистивач на вовздух

2 000 МКД

23 ноем. 22:55 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

Kada

24 000 ЕУР

07 ноем. 09:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

aeg 3.5kw 078300871

3 500 МКД

05 ноем. 23:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

termo aeg 078300871

3 500 МКД

05 ноем. 23:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

termo aeg 078300871

3 500 МКД

05 ноем. 23:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

termo aeg 078300871

3 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации