Објавени: мај 20 2023 03:48

Prodavam BEKO Uljan Radiator

МКД

МКД
Објавени: мај 20 03:48
Прегледи: 14
Beko Radiator na trkalca: Siva boja, 11 rebra, 3 kW. so tri stepeni za podesuvanje i termostat.Kabel 180 sm. ne mnogi koristen. I T N O !
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
14
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075792595

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации