Објавени: јан. 04 2019 12:01

NOV INVERTOR KLIMA BOSCH 3.5KW EKSTRA NISKA CENA

МКД

Објавени: јан. 04 12:01
Прегледи: 9
Prodavam nov neotpakuvan invertor klima bosch 3.5kw,
cena ekstra niska 25000 den.

Garancija 3god.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071210705

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации