Објавени: апр. 14 2020 10:10

Solarni i Toplinski pumpi za bezplatno greenje

Објавени: апр. 14 10:10
Прегледи: 37
Solarni paneli i Toplinski pumpi za bezplatno greenje, Ladenje, topla voda i elektricna energija cela godina,
kreditiranje preku Bankite so 20% Grant subvencija od EBOR/GEFF programa na EU
Prodazba na oprema Solarni paneli za elektricna energija i Toplinski pumpi spored golemina na objektite kuki ili Delovni objekti, farmi, Plastenici itn
Email: [email protected]
Tel; 078853334
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
37
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078853334
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации