Оглас од претпријатие Објавени: дек. 26 2023 01:56

Toplinski pumpi i fenkojleri po najdobri ceni

ЕУР

Објавени: дек. 26 01:56
Прегледи: 88
Novi toplinski pumpi i fenkojleri po najprifatlivi ceni na pazarot. Panasonic kompresor. Nudime montaza i 3 godini garancija. Moznost za plakjanje na rati do 3 godini.

7kw - 2.100 eur
11kw - 3.100 eur
15kw - 3.600 eur
23kw - 4.900 eur

Fenkojler 340 m3/h - 300 eur
Fenkojler 510 m3/h - 350 eur

Solaren sistem set od 2 paneli, pumpa i kontroler - 500 eur.

MAXIMA LTD
070/873-025
Опис на линк

Maxima

Голем избор на моторцикли, скутери, АТВ од сите брендови. 
Резервни делови за Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Ducati, KTM, Aprilia, Piaggio, Gilera, Hyosung...
Дополнителна опрема и облека Shad, Puig, Shox, Highway Hawk, Customacces, 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Голем избор на моторцикли, скутери, АТВ од сите брендови. 
Резервни делови за Suzuki, Kawasaki, Yamaha, Honda, Ducati, KTM, Aprilia, Piaggio, Gilera, Hyosung...
Дополнителна опрема и облека Shad, Puig, Shox, Highway Hawk, Customacces, 
Качанички Пат ББ 022653253 https://www.maxima.com.mk
88
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070873025

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации