Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Vivax , 13
AEG , 8
Beko , 4
LG , 4
Neo , 3
Samsung , 5

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 мар. 13:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

INVERTER KLIMI VIVAX & MIDEA

445 ЕУР

16 мар. 16:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

INVERTER KLIMI VIVAX & MIDEA

445 ЕУР

03 мар. 19:12 Грејни тела и Клима уреди  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Dve AEG Pecki

7 000 МКД

04 фев. 17:37 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  EMO CENTRAL  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kotel

1 300 ЕУР

27 дек. 08:44 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se za klima uredi

20 ЕУР

13 дек. 15:15 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

BOJLER

13 дек. 13:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kotel za parno

14 ноем. 21:04 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kotel na drva so priklucok za parno greenje

300 ЕУР

19 фев. 11:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

parno na peleti i struja

05 јан. 11:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Akumulaciono grejno telo

250 ЕУР

21 дек. 21:12 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Скопjе  ·  Скопје

Klima ured

3 500 МКД

05 дек. 21:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Termo pecka 6

3 600 МКД

14 окт. 04:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fonko  ·  Скопjе  ·  Скопје

Клима уреди

5 000 МКД

11 окт. 19:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

PRODAVAM ELEKTRICEN RADIJATOR ,,BEKO,,

2 500 МКД

02 окт. 19:15 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Klima

10 000 МКД

25 авг. 10:33 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Paolo italia klima

6 000 МКД

19 јун. 16:31 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Paolo Italija klimi

6 000 МКД

14 јун. 16:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kotel na Peleti Viessmann Ligna 50 - 70 KW

3 000 ЕУР

07 јун. 13:34 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Paolo Italija klimi

5 999 МКД

07 јун. 10:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Gusan radijator

19 мар. 22:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Termo pecka

3 000 МКД

01 фев. 12:33 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fen Kojler

50 ЕУР

02 авг. 22:12 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Amity  ·  Скопjе  ·  Скопје

Камин Амити

200 ЕУР

10 јул. 12:59 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Paolo Italija klimi

4 000 МКД

22 јун. 22:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Midea  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kanalen klima ured

1 850 ЕУР

09 мар. 00:18 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Скопjе  ·  Скопје

Термо печка 3кв

2 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации