Објавени: ноем. 02 2021 09:58

Pecka na drva za parno

МКД

Објавени: ноем. 02 09:58
Прегледи: 2
Prodavam pecka na drva za parno greenje do 100m2,vo prilogkorpa za drva, oprema, kjumci. Socuvana i neostetena. Ima prostor zabdogovor okolu cenata
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

38971323540

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации