Објавени: јул. 26 2017 04:01

Mali boljercinja

Објавени: јул. 26 04:01
Прегледи: 15
Prodavam mali boljerchinja za vo kujna polovni no vo ispravno i odlichna sostojba od 10 liti
Isto taka i protochen boljr koj e nov neupotreben voopshto . Prodavam i radijator za parno argreta resen so 6 rebra. Cena po dogovor. Lice za kontakt . Borko. Tel 070-441-555.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
15
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071-389-159

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации