Објавени: мај 25 2020 01:52

Кlima inverter 5.5 lg marka

ЕУР

ЕУР
Објавени: мај 25 01:52
Прегледи: 17
prodavam klima inverter 5.5 marka lg koristena edna sezona kupena pred sest godini za 750 evra. vo ispravna sostojba so garancija cena solidna
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
17
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070330721

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации