Објавени: септ. 23 2019 05:40

Neo klima ired

МКД

Објавени: септ. 23 05:40
Прегледи: 9
Nova ne otpakuvana samo ja probav pred da ja stavam za prodazba za 30 minuti ve ladi i gree mnogu efikasno ni busite ni nisto samo vo steker i ta raboti so garanten list hitno go prodavam prodavam i rovus pravosmikalka mnogu kvalitetna i toa e samo 50 evr


Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076266013

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации