Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 03 2017 11:26

INVERTER KLIMA LG EKONOMICNO GREENJE

МКД

Објавени: ноем. 03 11:26
Прегледи: 26
Продаваме инвертер клима уреди од програмата на LG.
Економични и врвен квалитет !!!

KLIMA LG P 12 EN.NSJ / P 12 EN.UA3
• Смарт Инверетер клима уред
• Капацитет на ладење:3,5kW
• Капацитет на греење:3.8kW
• Двоен Филтер за заштита
• Фреон:R410a еколошки фреон
• COP 3.8
• SCOP 4.0
• Работна температура Ладење: -10~24°C
• Работна температура Греење: -10~48°C

Со секој купен клима уред LG имате 50% попуст на монтажа !!

Повелете информирајте се на тел/вибер: 077555265
КЛИМАСЕРВИС ЦЕНТАР
[email protected]
www.klimaservis.mk
Опис на линк

KLIMASERVIS CENTAR

РЕШЕНИЕ ЗА СИТЕ ПРОБЛЕМИ СО ВАШИОТ КЛИМА УРЕД
- сервисирање
- монтажа и демонтажа
- чистење (генерално и моментално)
- дополнување со фреон
- продажба
ВАШЕ Е САМО ДА СЕ ЈАВИТЕ, СЕ ДРУГО Е НАША ГРИЖА.
ПРОФЕСИОНАЛНО И ОДГОВОРНО
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

РЕШЕНИЕ ЗА СИТЕ ПРОБЛЕМИ СО ВАШИОТ КЛИМА УРЕД
- сервисирање
- монтажа и демонтажа
- чистење (генерално и моментално)
- дополнување со фреон
- продажба
ВАШЕ Е САМО ДА СЕ ЈАВИТЕ, СЕ ДРУГО Е НАША ГРИЖА.
ПРОФЕСИОНАЛНО И ОДГОВОРНО
077555265 https://www.facebook.com/klimaservis1
26
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077555265
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации