Објавени: апр. 15 2022 09:00

Klimatizer NEO standard split sistem 3.5KW

МКД

Објавени: апр. 15 09:00
Прегледи: 22
Klimatizerot e vo ispravna sostojba, funkcionira i za greenje i za ladenje, dopolnet e so freon pred da se demontira. Demontiran e pred 2 godini od strana na strucni lica. Ima mal mehanicki problem vo plasticnite nasocuvaci na vozduhot, sto ne vlijae na ladenjeto ni na greenjeto, tuku samo na nasokata na duvanje i displejot ne e celosno citliv.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
22
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075273749

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации