Оглас од претпријатие Објавени: јун. 07 2022 03:54

Prodavam klima ured 7 kw

МКД

Објавени: јун. 07 03:54
Прегледи: 8
Prodavam klima neo 7 kw cena 10000 den Опис на линк

VEDAS DOOEL Skopje

Servisiranje na klima uredi so orginalni delovi ,dEmontaza,montaza,i prodazba
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Servisiranje na klima uredi so orginalni delovi ,dEmontaza,montaza,i prodazba
Kozle 9 br7 070498800 https://DEJAN
8
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070498800

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации