Оглас од претпријатие Објавени: јун. 13 2016 07:30

Klima servis prodazba montaza cistenje hemisko

МКД

Објавени: јун. 13 07:30
Прегледи: 43
Tekovno odrzuvanje na klima uredi;
-cistenje hemiski so antibakteriski sredstva
-dopolnuvanje so freon
-proverka na izduv vo celziusov stepen i amperaza na kompresorot.

Servisni uslugi;
promena na kompresor
promena i popravka na elektronika od obicni i invertorski klimi
proverka na instalacija pod pritisok dali ima propustanje na freon.
Vrsime montaza, demontaza na novi i polovni klimatizeri (preporacani modeli;mitsubishl ,tosiba,carier)nabavka na site klimi na Makedonskiot pazar......

Montaza na kanalski klima uredi , VRF sistemi kasetni ,multi split sistemi od celosnata programa na SAMSUNG so garancija na kompresor od 5 godiniMITSUBISHI ELECTRIC 12000btu MSZ-HJ35VA/MUZ-HJ35VA 38000.00den so vklucena montaza


Haier Geos 12 12000btu AS12NS2HRA/1U12BS3ERA 34000.00den so vklucena montaza
ПОВЕЛЕТЕ, ВЕ ОЧЕКУВАМЕ !!!
-сервис
-монтажа
-продажба
-одржување
-откуп
-старо за ново
-резервни делови и материјалитаг: klimi, сервис, servis, popravka, поправка,
Опис на линк

VEDAS DOOEL Skopje

Servisiranje na klima uredi so orginalni delovi ,dEmontaza,montaza,i prodazba
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Servisiranje na klima uredi so orginalni delovi ,dEmontaza,montaza,i prodazba
Kozle 9 br7 070498800 https://DEJAN
43
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070498800

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации