Објавени: јан. 27 2021 08:43

Klimi vo odlicna sostojba

ЕУР

Објавени: јан. 27 08:43
Прегледи: 6
Prodavam klima Mitsubishi 3.5 KW vo ispravna i odlicna sostojba. - cena 250 eur

Isto prodavam i klima Samsung (nova) montirana no ne e koristena voopsto. - cena 450 eur
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070221596

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации