Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Прилеп

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

03 апр. 18:43 Друго  ·  Прилеп

Se prodava solaren bojler za topla voda

15 000 МКД

06 мар. 22:12 Друго  ·  Прилеп

Se prodava Plinski Toster

5 000 МКД

21 фев. 03:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Прилеп

VIVAX клима

3 000 МКД

23 јан. 12:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Fuego  ·  Прилеп

Panel

3 000 МКД

13 јан. 16:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

Термо печка

4 000 МКД

13 јан. 13:41 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Прилеп

Kamin na drva

4 000 МКД

04 ноем. 15:32 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Прилеп

Продавам фрижидер

3 500 МКД

02 ноем. 06:09 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

frizider za dlaboko

4 500 МКД

25 окт. 10:16 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Прилеп

Kibri pravosmukalka

1 ЕУР

17 окт. 12:11 Друго  ·  Прилеп

Продавам

09 окт. 20:59 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Koper  ·  Прилеп

Koper Magnum E

15 000 МКД

20 септ. 15:55 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Favorit  ·  Прилеп

SE PRODAVA FRIZIDER ZA DLABOKO ZAMRZNUVANJE

5 000 МКД

14 авг. 11:44 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

CER pecka 5

2 700 МКД

06 авг. 21:02 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

Термо печка

24 мај 16:47 Шпорети и Микробранови печки  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Прилеп

Poloven sporet

1 050 МКД

05 мај 16:12 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Parno komplet so se radiatori

15 мар. 08:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Pecka za greenje

5 000 МКД

18 фев. 09:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Прилеп

Boljer 80L

5 000 МКД

17 фев. 11:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

Termo pecka

4 500 МКД Намалена цена

09 фев. 17:31 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Koncar  ·  Прилеп

Frizideri Koncar

8 000 МКД

12 дек. 12:32 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Pecka na peleti

15 ноем. 10:07 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Pecka na peleti

04 ноем. 22:35 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Прилеп

Prodavam kamin

15 000 МКД

24 септ. 10:28 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Koper  ·  Прилеп

Se prodava kamin

15 000 МКД

20 септ. 22:06 Друго  ·  Прилеп

Boljer leov 80 litri

3 000 МКД

22 авг. 18:56 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Радијатори

150 МКД

30 јул. 19:02 Друго  ·  Прилеп

Кафемат

4 500 МКД

30 јул. 19:02 Друго  ·  Прилеп

Кафемат

4 500 МКД

30 јул. 19:02 Друго  ·  Прилеп

Кафемат

4 500 МКД

04 јун. 10:06 Друго  ·  Прилеп

Bojler

1 500 МКД

29 мар. 12:24 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Прилеп

Komora za odrzuvanje nova

1 300 ЕУР

15 фев. 17:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  CER  ·  Прилеп

Termo pecka Cer 6ka odlicno socuvana

6 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации