Оглас од претпријатие Објавени: септ. 12 2020 01:26

ПРОДАЖБА НА ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ ОД СИТЕ МОДЕЛИ!!!

МКД

Објавени: септ. 12 01:26
Прегледи: 5
Продажба, сервис и монтажа на мали и големи системи за греење и ладење.

Може да ви понудиме идејни решенија за вашите деловни и приватни објекти за ладење/греење со нај пристапни цени на пазарот. Нашето 25 годишно искуство во областа на климатизација и разлада не прави чекор пред сите !

klimaured.mk
https://www.facebook.com/klimaured20

077 643 888
077 643 888
077 643 888
077 643 888
077 643 888
077 643 888
077 643 888
Опис на линк

KlimaUredMK

Продажба, сервис и монтажа на мали и големи системи за греење и ладење.
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба, сервис и монтажа на мали и големи системи за греење и ладење.
077643888
5
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077643888

Адреса:

Огласи од овој огласувач:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации