Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Vivax ACP

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Vivax ACP | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

04 апр. 05:11 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Струга

VIVAX ACP-18CH50AEMIS / Nov so garancija

32 000 МКД

04 апр. 04:16 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Струга

VIVAX ACP-18CH50AEMIs

32 000 МКД

23 окт. 00:54 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Тетово

VIVAX ACP-12CH35AEEI R32 PRO

26 000 МКД

29 јул. 22:19 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Центар

VIVAX Portable Klima

12 000 МКД

30 дек. 14:44 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Тетово

Klima Vivax 3.5kw

4 000 МКД

06 дек. 16:37 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VIVAX inverter

07 окт. 10:10 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Центар

Mobilna klima VIVAX 3,5KW

350 ЕУР

09 апр. 14:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Струга

Mobilna klima

250 ЕУР

31 јан. 15:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Битола

Inverter klima Vivax ACP-12CH35AERI

18 000 МКД

21 авг. 00:26 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Петровец

Ul5 br 8 petrovec

13 000 МКД

10 авг. 08:29 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Klima Ured

120 ЕУР

09 авг. 12:46 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PRODAVAM KLIMA URED 3.5KW

120 ЕУР

08 мај 14:44 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vivax aeri 3,5kw inverter

27 900 МКД

26 окт. 14:06 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Центар

Vivax klima ured

5 000 МКД

01 авг. 11:09 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Кратово

Podvizna klima VIVAX ACP-09PT25AEC

11 000 МКД

21 јун. 04:27 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Скопје

Maqina per akull

18 јун. 22:05 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mobilna klima VIVAX

7 500 МКД

15 авг. 14:41 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Куманово

SOBNA KLIMA VIVAX

8 000 МКД

28 фев. 15:50 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Тетово

Vivax ACP Klima

26 јун. 11:20 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Pumpa za parno

90 ЕУР

10 јун. 14:51 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Скопје

Klima Ured VIVAX COOL ACP-09CH25AECI - 2.9kW NOV

22 000 МКД

09 јун. 18:49 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  ACP  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

VIVAX COOL INVERTER KLIMA URED

22 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Vivax ACP | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации