Објавени: јан. 20 2020 12:51

Vivax klima

Објавени: јан. 20 12:51
Прегледи: 29
Prodavam klimi Vivax 3.5 kWh (ne e invertor, samo ladi)
Modeli:
ACP-18CH50AEQI R32
ACP-12CH35AEQI R32

3.5kW-12.000
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
29
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072522808

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации