Оглас од претпријатие Објавени: јан. 13 2021 10:30

VIVAX ACP-12CH35AUJI r32 inverter

МКД

Објавени: јан. 13 10:30
Прегледи: 11
VIVAX Инвертер клима уред ACP-12CH35AUJI

Капацитет на ладење: 3,6 kW
Капацитет на греење: 3.7 kW
Фреон: R32
Циркулација на воздухот: 600 m3/h
Енергетска класа на греење: А+
Енергетска класа на ладење: А++
SEER коефицент: 6,2
SCOP коефицент: 4,05
LED екран
Функционалности:
auto mode, auto restart, soft start, sleep mode, самодијагностика, timer, Turbo mode, I feel функција, ionizator
Сушач на преостаната влага, греачи на компресорот и кондензаторот, функција за штедење на енергија, работа при низок напон, заштита на вентилот на надворешна единица
Dust филтер
Bio филтер
Wi-Fi ready
Влезна снага на ладење: 1090 W
Влезна снага на греење: 970 W
Опсег на работа: -15°C≤T≤50°C
Капацитет на одвлажнување: 1,4 l/h
Вклучена монтажа до 3 мe.инсталација
Гаранција 10 години со редовен сервис
Опис на линк

МЕГ СИСТЕМИ

Вршиме монтажа, продажба и сервис на секаков вид клими по најповолни цени од овластена фирма...тел.077/655-224
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Вршиме монтажа, продажба и сервис на секаков вид клими по најповолни цени од овластена фирма...тел.077/655-224
077655224 https://www.mymarket.mk
11
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077655224

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации