Објавени: окт. 23 2023 12:56

VIVAX ACP-12CH35AEEI R32 PRO

МКД

Објавени: окт. 23 12:56
Прегледи: 14
Kupena 25.10.2022... 4 god. garancija...

VIVAX ACP-12CH35AEEI R32 PRO
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):
A+++ (8.5/4.60)
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:
4748.00 W
МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:
5568.00 W 3517/3810 W 879 W 929 W 520.00 m3 1.20 l/h 39.00 dB РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА: ОД -25 °C ДО 50 °C
ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:
ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ: ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ: ПРОТОК НА ВОЗДУХ:
КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ: НИВО НА БУЧАВА:
МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА: МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА: ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА: ФРЕОН:
ФИЛТРИ:
8.70 kg 29.60 kg до 40 м2 R32
Јонизатор, Bio-филтер, Филтер за прашина
ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:
ГАРАНЦИЈА: ИСПОРАКА:
НАРАЧАЈ
765 X 555 X 303 mm 5 години
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
14
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 120 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072528528
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации