Објавени: јул. 30 2022 11:28

Продавам нова машина за перење алишта BOSCH

МКД

Објавени: јул. 30 11:28
Прегледи: 31
BOSCH WAN24063BY, Серија 4, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР.
Купена во октомври 2021 од Сетек, сеуште под гаранција во одлична состојба користена само неколку месеци.
Се продава поради реорганизација на просторот.
Редовна цена 33,999ден се продава по цена од 25,000ден.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
31
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078332597

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации