Објавени: дек. 25 2021 11:52

Masina za perenje Whirlpool

МКД

МКД
Објавени: дек. 25 11:52
Прегледи: 1
Se prodava masina za perenje Whirlpool so gorno polnenje,vo odlicna sostojba.Nadvoresno ima malku ostetuvanje.
Istata e kupena 26 000 denari,nikogas ne e servisirana..pere super,ne zafaka prostor
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075211215

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации