Објавени: авг. 21 2022 11:58

Gorenje masina za perenje alista vo odlicna sostojba

МКД

Објавени: авг. 21 11:58
Прегледи: 48
GORENJE W6503/S, машина за перење. ЛЕД дисплеј, одложен почеток на перење (24 часа), сервисна дијагностика, заклучување - заштита од деца (CDP), звучен сигнал, регулација на температурата со помош на копче, регулирање на бројот на вртежи, персонализирани подесувања на сите програми. SterilTub - Програма за самочистење, 23 програми: Памук, Волна, Брзо перење - QuickWash, Микс синтетика, Рачно перење (HandWash). Специјални програми: BioWash, Омилени програми, Ноќно перење (NightWash), Совршено црно (PerfectBlack), Ултра бело (UltraWhite), SportWash. Можност за креирање на сопствени програми. Преперење, плакнење, омекнување, цедење, Економичен програм 30°C. Функции: SensoCARE, Еко систем за заштеда на детергент.TotalWeight - автоматско препознавање на тежината на алиштата. SpaDrum - иновативен облик и дизајн на барабанот, интегриран Fuzzy Wizzard, колекторски мотор, автоматско регулирање на количеството на вода, Carbotech када. 3 прегради во просторот за дозирање детергент.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
48
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078339118

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации