Објавени: јан. 18 2022 09:47

Masini za perenje i susenje

МКД

Објавени: јан. 18 09:47
Прегледи: 7
СЕ ПРОДАВААТ 2 МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ
LG-СИВА 20,000 ДЕН И GORENJE БЕЛА 8500,00
Машина за сушење Whirlpool 8000.00 den
Лице за контакт ТОНИ (070-234-999)
070-234-999
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
7
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070-234-999

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации