Објавени: септ. 11 2018 02:48

Masina za perenje LG f1056 nd vo ekstra sostojba

МКД

Објавени: септ. 11 02:48
Прегледи: 18
Prodavam masina za perenje LG f1056nd so dijamantski bubanj i direct drive, stara 5 godini a koristena samo 6 meseci vo odlicna sostojba....cena 8500den.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
18
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077846291

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации