Објавени: дек. 06 2021 08:18

Машина за перење алишта LG Direct Drive 7кг

МКД

Објавени: дек. 06 08:18
Прегледи: 71
Машината за перење алишта е одлично сочувана без траги на користење или козметички оштетувања.

Моторот е директно поврзан на барабанот и затоа машината е доста тивка при работа.

Има преостанато уште 4 години гаранција на моторот.

Видео:
https://www.youtube.com/watch?v=SWM32P-ciXI
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
71
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071218501

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации