Објавени: јул. 15 2023 10:35

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА

Објавени: јул. 15 10:35
Прегледи: 29
ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА САМСУНГ.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 077 600-330 ТРАЈКО
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
29
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 354 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации