Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Masina za perenje CANDY - skoro nova

5 000 МКД

Се продава од: CANDY masina 09 фев. 21:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
se prodava ili zamenuva CANDY masina za perenje alista, ispravna skoro nova korustena mnogu malku. Proizvodstvo 2004. Mozna zamena za masina za sienje. Cena za prodazba 5.000,00 denari.
CANDY masina
077445292
Leaflet
Кон почеток