Објавени: авг. 12 2016 01:08

Pravosmukalka Beko 9220

МКД

Објавени: авг. 12 01:08
Прегледи: 52
Се продава правосмукалка Беко малку користена во одлична состојба
https://www.neptun.mk/index.php?route=product/product&path=30_126_102&product_id=196013
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
52
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070-818-521

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации