Објавени: фев. 06 2018 07:26

Pravosmukalka nova neupotrebuvana so garancija

МКД

Објавени: фев. 06 07:26
Прегледи: 29
СЕ ПРОДАВА НОВА ЗАПАКУВАНА ГОРЕЊЕ ПРАВОСМУКАЛКА 24 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА.
20 % ПОПУСТ ОД ЦЕНАТА ВО ПРОДАВНИЦА
СПЕЦИФИКАЦИЈА:
МОЌНОСТ 2000W
МОЌНОСТ НА ВСМУКУВАЊТЕ 390W
HEPA ФИЛТЕР
РЕГУЛАЦИJА НА МОЌНОСТ
ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 5М
УНИВЕРЗАЛНА ЧЕТКА
МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
29
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071728342

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации