Објавени: апр. 19 2021 07:05

Pravosmukalka na voda vo odlicna sostojba

МКД

МКД
Објавени: апр. 19 07:05
Прегледи: 63
PRVOSMUKALKA NA VODA NA GORENJE
MARKA : AQUA MASTER 2000 W
MNOGU LESNA ZA CISTENJE I ODRZUVANJE
KOMLETNA SO RACKA I CREVO
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
63
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078377573

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации