Објавени: мар. 29 2022 06:09

Pravosmukalka Kirby nekoristena

ЕУР

Објавени: мар. 29 06:09
Прегледи: 26
Se prodava pravosmukalka Kirby, kupena pred 1 godina, 2400 evra I ne e koristena.
Pravosmukalkata e so site dodatni elementi, duri I so original neotvoren sapun za perenje.
Za povekje informacii na telefon 072-552-422.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
26
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

072552422

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации